Branże dla których pracujemy

Motoryzacyjna

Produkujemy różne palety transportowe dla dostawców części samochodowych. Nasze paletki biorą udział w łańcuchu dostaw dooczołowych producentów samochodów: Mercedes, Volkswagen, Toyota, Ford, Iveco, Chrysler, Ferrari, Maserati. Wytwarzamy też zatyczki technologiczne niezbędne przy produkcji i transporcie części samochodowych.

Przemysłowa

Produkujemy palety transportowe, które stanowią doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniem precyzyjnych i delikatnych elementów technicznych podczas transportu międzyoperacyjnego, logistyki zewnętrznej i składowania.

Kosmetyczna

Jesteśmy liderem w produkcji termoformowanych elementów merchandingowych oraz elementów opakowań dla producentów kosmetyków w Polsce.

Farmaceutyczna

Jesteśmy liderem w produkcji termoformowanych elementów merchandingowych oraz elementów opakowań dla producentów kosmetyków w Polsce.

Elektrotechniczna

Zajmujemy się produkcją palet transportowych dla branży elektrotechnicznej, jak również produkujemy pudełka i wytłoczki do sprzedaży zestawów narzędzi i urządzeń elektrotechnicznych.

Gier

Jesteśmy czołowym producentem wytłoczek do gier planszowych, kart do gry. Zajmujemy się też projektowaniem wytłoczek na podstawie przekazanych przez zlecającego elementów gry planszowej.

Reklamowa

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją tłoczonych elementów reklam zewnętrznych i wewnętrznych, podstawek do merchandisingu oraz innych elementów reklamy tworzonych w technologii termoformowania tworzyw sztucznych.

Dom i ogród

Elementy termoformowane znajdują one coraz szersze zastosowanie w ogrodnictwie do przygotowywania rozsad oraz transportu owoców i kwiatów doniczkowych. Produkujemy blistry i zajmujemy się pakowaniem wyrobów, które mogą Państwo spotkać w marketach budowlanych.

Detaliczna

Dla wielu różnych firm zajmujemy się pakowaniem wyrobów gotowych w blistry. Projektujemy blistry na podstawie przekazanego elementu do spakowania. Realizujemy też konfekcjonowanie. Klient po przekazaniu nam towaru otrzymuje wyrób gotowy do sprzedaży w uzgodnionych opakowaniach zbiorczych.

Spożywcza

Dla branży spożywczej produkujemy opakowania dla produktów spożywczych, opakowania promocyjne dla przemysłu monopolowego, koszyki do owoców, lodów, oraz palety logistyczno-wystawiennicze.

Zaufali nam: